Ahmet Özdemir Nam-ı Diğer Jet Ahmet Öldü

Ahmet Özdemir Nam-ı Diğer Jet Ahmet Öldü

jet

 

Kahramanmaraş ‘ın Elbistan ilçesi Çiçek Mahallesinde ölmeden önce mezarını bir türbe şeklinde yaptıran Jet Fadıl ‘dan esinlenerek kendisini Jet Ahmet olarak tanıtan ve yakasında F16 Jetlerinin rozetiyle gezen Ahmet ÖZDEMİR (48) hayatını kaybetti.

12 Ocak 2016 günü Mersin’de hayatını kaybeden Ahmet Özdemir, 2014 senesinde kendisine cafcaflı bir mezar yaptırarak haber programlarını arayan Ahmet Özdemir ölmeseydi neredeyse ünlü olacaktı.

TEDAŞ ‘da elektrik teknisyeni olarak görev yapan Ahmet ÖZDEMiR görev süresi kurum tarafından sonlandırılana kadar ülkemizin 18 ilinde görev yapmıştır. Histerik davranışları sebebiyle hiç bir ilde kendine yer edinemeyen Ahmet ÖZDEMİR Muhsin YAZICIOĞLU ‘nun helikopterinin düştüğü yeri bildiğini de iddia ederek adli merciileri kaza günü meşgul etmiştir.

Ahmet Özdemir mezarının başında kendi reklamını yaparken kameralara şunları söylemiştir:

“İnsanın 1 dakika ilerisiyle ilgili bir senedi yok. Yaşarken öleceğimizi biliyoruz. Ama hangi saat, vakit, dakika öleceğimizi bilmiyoruz. Kimseye yük olmayalım. Yani öldü gitti, başına bir taş dikmedi demesinler. Mezarın içine girdim. Merak ettiğim bir şey vardı. Merakımı giderdim. Ölümü her zaman merak ederim. Öldükten sonra nasıl bir hayata gideceğim. Bunu yıllardan beri merak ederim. 7 katın göğün üzerine çekiliyorsun. Girdim. O geceki duyguyu yaşamaya çalıştım. Canlıyken, dünya gözüyle gördüm. O karanlığın, sessizliğin duygularını aldım. Bir gece yatmadım. 2-3 saat yattım. Bu dünyada yaşarken o duyguyu yaşamak istedim. Öldükten sonra zaten göreceksin. İnsan bedenden ayrılıyor. Ruh geldiği yere gidiyor.”

Hızlı bir hayat süren Ahmet ÖZDEMİR artık aramızdan ayrılmıştır. Toprağı bol olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir