Vajinal Beyazlatma İşlemini İnstagramda Paylaşmak

tamer-bey

İlgi çekmek ve reklamını yapmak isteyen eski Surviver yarışmacısı Didem Ceran televizyon dizilerinin ve bu tür yarışmaların bir ürünü olmasını bir kenara bırakalım ve hanımefendinin yaptırmış olduğu operasyonun işlevlerinden bahsedelim.

Operasyonu yapmakta olan hocamız Doç.Dr. Tamer Gültekin bilerek ya da bilmeyerek hem çalıştığı kurumun reklamını yapmış. Hem de bundan sonraki yaşamında ülkemiz vatandaşlarının aşırı ilgisini çekmiş bir hocamız olarak kalacaktır.

-Aaa bak lan Tamer bey

-Evet abi ya genitalci dimi o ya

-Dur bi meraba edek

-Tamer Bey, Tamer Bey “merabalar”

Genital Bölge (özel bölge) Vajina Neden Kararır?

Genital bölgede kararmalar olması tıbbi açıdan bir sakıncası olmasa da nedense hanımefendi pek ihtiyacı olmadığı halde özel bölgesini biraz aydınlatmak istemiş. Videosunun altındaki açıklamasında da bunu “vajinamı en yakışıklı doktora teslim ederim” diye yazarak açıkça ifade etmekten kaçınmamış. Aslında o bölgenin kararmasını “sir ağda” kullanımına bağlamış. Bölgenin kararmasının asıl nedeni cilt rahatsızlığıdır. Aşırı terleme ve jilet kullanımından doğan tahriş bölgede kaşıntılara ve zamanla kararmalara sebebiyet vermektedir.

Kalitesiz ve temiz yıkanmamış iç çamaşırı yine bu bölgede tahrişlere sebebiyet verecektir. Hızlı kilo alıp verme ve hamilelik de oluşan hormon bozuklukları yine genital bölgelerde kararmalar oluştur.

Genital Bölge (özel bölge) Vajina Kararmaları Nasıl Önlenir?

Öncelikle tıbbi operasyonlara girmeden önce bir cildiye uzmanına danışılarak gerekli ilaçlar kullanılabilir. Ayrıca bitkisel kürler ve zeytinyağı kullanımı da cildi yumuşatacak ve kararmaları önleyecektir. İlla bir operasyonla bu işten hemen kurtulmak isteyebilirsiniz. Ameliyatın kısa bir videosunu sizlerle paylaşalım kararınızı siz verin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir